Boya Apre

Ersen Tekstil, Bursa merkeze 26 km uzaklıktaki Barakfakih Sanayi Bölgesinde modern makina parkının bulunduğu 11.000 m2 arazi üzerine kurulu 7500m2 kapalı alanda, Pipo, Davul, MCS ve Jigger tipi kumaş boyama makinaları ile %100 Polyester, %100 Pamuk, %100 Viskon, %100 Nylon ve bu kalitelerin Lycralı – Lycrasız karışımlarını 35 ton /gün boyama kapasitesi ile boyayabilmektedir. Bayan-erkek iç giyim, dış giyim, gömleklik, ayakkabı, çantalık, kravatlık, döşemelik ve ev tekstili sektörleri gibi geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Finish makinalarında 90 – 240 cm. enlerinde, günlük 200.000 mt. kumaş, işlem görebilmekte ve kenar kesim, kenar kola işlemleri de yapılabilmektedir. Ayrıca Gaze, Sanfor, Kalender gibi makinalar ile de kumaşlara artı değer katılmaktadır.

Üretici firmalardan gelen kumaşlarıda istekleri doğrultusunda, en kaliteli şekilde ve en kısa terminle işleyerek müşterisine hizmet vermektedir.

Çevreye ve topluma karşı sorumluluğunun bilincinde olan Ersen Tekstil, 2002 yılından itibaren Yeşil Çevre Arıtma Kooperatifine üyedir. Kirliliğin önlenmesi, doğal kaynak tüketiminin azaltılması, atıkların geri kazanımı ve yeniden kullanımı ile ilgili projeler geliştirilmektedir.

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği bilincinin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve bir yaşam felsefesi haline gelmesi için gerekli tüm eğitim, duyuru ve bilinçlendirme faaliyetlerini yürütmektedir.

Üretimlerimiz sırasında ekolojik dengeyi korumak ve olumsuz etkileri en aza indirmek, çalışanlarımızın ve faaliyetlerimizden etkilenebilecek diğer insanların sağlığını, can ve mal güvenliğini korumak için gerekli her türlü önlemleri almaktadır.

Firmamız bu konularda yapmış olduğu yatırımlar ve çalışmalar sayesinde OEKO-TEKS 100 sertifikasına sahip olup, dünya markalarına hizmet verebilmektedir.

Her türlü doğal afet, hırsızlık, terör vs.. mala ve cana zarar verebilecek olumsuzluklara karşı kendi makina ve kumaşlarımız haricinde müşterilerimize ait mallarda sigortalanmaktadır.